O nás

Společnost AXA, s.r.o. je na trhu již více než 20 let. Jsme společnost, která těží z dlouholetých zkušeností v prodeji ložisek, gufer, řemenů a řemenic, řetězů, těsnění, průmyslové chemie a podobně. Areál naší firmy disponuje velice dobrou polohou na kraji Kolína s velkým parkovacím prostorem.

Společnost AXA, s.r.o. byla založena v roce 1993 v Kolíně. Společnost se stala jedním z nejznámějších dodavatelů v oblasti průmyslu na českém trhu.

Již od svého vzniku se snažíme nabídnout svým zákazníkům široký sortiment produktů předních světových výrobců jako je SKF, INA-FAG, NSK-RHP, NTN, LOCTITE, dále pak českých a slovenských výrobců ZKL, ZVL, KINEX, Gufero, ale i cenově dostupné čínské výrobce CX, MTM, IBB a další. AXA, s.r.o. dodává nejen ložiska, ale i související výrobky jako gufera, řemeny, o-kroužky, mazací hlavice, řetězy, manžety, řezné a brusné kotouče, svěrná pouzdra, průmyslová a konstrukční lepidla a maziva.

Technik

Naši bohatou dlouholetou zkušenost, odborné technické poradenství a profesionální přístup nabízíme firmám i jednotlivcům jak v České republice, tak i v zahraničí.

Naším cílem je uspokojit poptávku zákazníků a nabídnout jim rychlý a spolehlivý servis za příznivé ceny. Nebojíme se nových zkušeností, ale zároveň podporujeme tradiční hodnoty jako je kvalita a spolehlivost. Kvalitu dodávaného zboží můžeme doložit certifikáty kvality jednotlivých výrobců.

Zboží, které máme skladem jsme schopni dodat do 24 hodin. Po telefonické domluvě je samozřejmě možné doobjednat zboží dle přání zákazníka.